onas
Zarząd
Członkowie
Działalność
Seminaria
zebrania
Organizacyjne
Statut
Kontakt
Linki
ptets
 
 
 
 
 

XII Konferencja Naukowo-Techniczna Innowacyjne Materiały i Technologie w Elektrotechnice i-MITEL 2025

W dniach 2-4.04.2025 odbyła się XII Konferencja Naukowo-Techniczna Innowacyjne Materiały i Technologie w Elektrotechnice i-MITEL 2025 2-4 kwietnia 2025 "Tranzycja energetyczna wyzwaniem cywilizacyjnym" Konferencja jest kontynuacją cyklicznych spotkań organizowanych od 2000 r. przez Oddział Gorzowski SEP przy współpracy Oddziału Szczecińskiego SEP, Wydziału Elektrycznego Zachodnio-pomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i Instytutu Automatyki, Elektroniki i Elektrotechniki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Współorganizatorami konferencji są również: Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej, PTE-TiS Oddział w Szczecinie i Zielonej Górze, Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej oraz Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki. Tematyka konferencji obejmuje całokształt zagadnień związanych z innowacyjnymi materiałami i technologiami elektrotechnicznymi, jakością zasilania, elektromobilnością, magazynowaniem, przetwarzaniem i przesyłaniem energii elektrycznej, inteligentnymi sieciami elektroenergetycznymi oraz efektywnym wy-korzystaniem odnawialnych źródeł energii elektrycznej w kontekście ochrony środowiska naturalnego, a także z energetyką jądrową. Tegoroczna edycja konferencji podejmować będzie powyższą tematykę głównie w kontekście cywilizacyjnych wyzwań, jakie stawia zachodząca obecnie tranzycja energetyczna.





<< Powrót

<< Powrót na stronę główną <<